نیازنامه | Niaznameh
نیازنامه | Niaznameh

 

آگهی ویژه چیست ؟

درج آگهی در وب سایت نیازنامه اصولاً رایگان است. تنها آگهی های ویژه با پرداخت مبلغی می توانند ثبت شوند، اما یک آگهی ویژه از چه مزیت هایی نسبت به آگهی های رایگان برخوردار است ؟ در ذیل این متن شروع به شرح مزایای این نوع از آگهی ها خواهیم نمود.

آگهی های ویژه در صفحات داخلی وب سایت شامل، دسته بندی های اصلی و صفحه نخست وب سایت به صورت رتبه بندی شده بر اساس توان نمایش داده می شوند. البته آگهی های ویژه هر دسته بندی، در آگهی های همان دسته بندی نیز به صورت آگهی مشابه به کاربر نمایش داده می شود. همین موضوعات سبب خواهد شد تا بازدید و ورودی کاربر به این نوع از آگهی ها نسبت به آگهی های عادی بیشتر باشد. برای حفظ رقابت در فضایی سالم نیز سیستم توان در نظر گرفته شده است تا کاربران مجبور به پرداخت هزینه های متعدد نباشند. آگهی ویژه از امکانات بخصوصی نیز برخوردار است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 

 اصولاً توان آگهی چیست ؟

توان آگهی مبنایی برای شناسایی و ترتیب سازی آگهی های ویژه می باشد. برای مثال اگر 2 آگهی با توان های متفاوتی در سایت نیازنامه ثبت شوند، آگهی ای که توان بیشتری دارد، در صفحات داخلی وب سایت در بالاترین قسمت نمایش داده خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه های متعدد برای بالا نگه داشتن یک آگهی نمی باشد. این امکان تا زمانی است که شخصی دیگر، آگهی ای با توان بیشتر در صفحه مورد نظر شما ثبت نکرده باشد، در این زمان کافیست آگهی خود را یک توان ارتقاء دهید، در اینصورت آگهی شما به بالاترین بخش وب سایت بازخواهد گشت.

 

 هزینه و محاسبه توان چگونه است ؟

 

هزینه توان

در حال حاضر هزینه هر توان برای یک ماه 30,000 تومان می باشد. البته توان دار کردن آگهی ها به صورت هفته ای نیز ممکن است و اگر می خواهید کالایی را بفروش برسانید و مایل هستید مدت زمان کمتری آگهی شما با توان بالا نمایش داده شود، می توانید آگهی خود را به صورت هفته ای با توان بالا افزایش توان دهید و هزینه نیز برای یک هفته با تعرفه روزانه یک هزار تومان برای هر توان محاسبه خواهد شد.

 

نیازنامه و این سیستم توان دهی به درد چه کسانی می خورد ؟

سیستم نیازنامه به دلیل امکان ثبت آگهی های ویژه به صورت هفته ای، ماهانه و دو ماهه، برای کسب و کار ها و کسانی که حتی قصد فروش کالای خود را دارند، مناسب خواهد بود. امکانات فوق العاده ای، همانند آمار بازدید از آگهی های ویژه، امکان درج تصویر از کسب و کار یا کالا ها، امکان دریافت تماس مستقیم از مشتری در صندوق پیام وب سایت و … تنها بخشی از امکانات نیازنامه برای آگهی ویژه می باشد که کسب و کار شما را رونق خواهد داد. پس هم اینک شروع کنید و خود را مطرح کنید، عرصه برای شما خالیست.

قابلیت های ویژه در صفحه هر آگهی ویژه (بدون توجه به توان آن) :

1- امکان قرار دادن تصویر به تعداد 12 عدد برای هر آگهی

2-امکان تماس مستقیم مشتریان با آگهی دهنده

3-نمایش توان آگهی در صفحه آگهی که بر اعتبار آن خواهد افزود.

 

 قابلیت های کاربری آگهی های ویژه (با هر توانی) :

آمار تفصیلی هر آگهی با قابلیت های ویژه شامل :

1- ارایه آمار بازدید و بازدید کنندگان به صورت روزانه

2- ارایه آمار بازدید به صورت کلی و از ابتدای ثبت آگهی

3- ارایه کلمات کلیدی پیشنهادی برای آگهی  به صورت هوشمند برای افزایش ورودی از موتور های جستجو و تگ کردن آگهی ها

آمار تفصیلی آگهی های ویژه

 

 امکانات اضافی آگهی های ویژه :

1- امکان درج آدرس وب سایت به صورت مستقیم در صفحه آگهی

2- امکان تنظیم دریافت پیام های ارسالی از طرف کاربران (امکان فعال و غیر فعال کردن دریافت پیام)

3- صندوق پیام داخلی وب سایت برای دریافت و ارسال پیام در وب سایت

 

عرصه برای شما خالیست، کافیست امروز شروع کنید.

 

وب سایت نیازنامه یک سایت اطلاع رسانی برای کالا و خدمات شماست.

در سایت نیازنامه، کسب و کارهای ایرانی می‌توانند کالا و خدماتی را که ارایه می‌دهند در معرض دید قرار دهند. هر شخص یا شرکت، با استفاده از ایمیل خود می‌تواند روی سایت نیازنامه حساب کاربری ایجاد کرده و اقدام به معرفی کالا و یا خدمات خود نماید.همچنین کاربران می‌توانند با جستجو در سایت، کالا و خدمات مورد نظر خود را مشاهده و بصورت مستقیم با صاحبان کسب و کار تماس داشته باشند.خدمات ثبت و جستجوی اطلاعات کسب و کارها در سایت نیازنامه بصورت رایگان ارایه می‌شود و تنها بخش ثبت ویژه با توجه به توان انتخابی شامل تعرفه می‌گردد.

 

کلیه حقوق وب سایت نیازنامه، متعلق به شرکت آنیل سیستم ارس می‌‌باشد.

 

شرکت آنیل سیستم ارس با مسئولیت محدود به شماره ثبت 2030 در تاریخ 30/07/1392 نزد مرجع ثبت شرکتها به ثبت رسیده است.

 

آدرس: آذربایجان شرقی – جلفا – میدان عاشورا (مرکز شهر) – جنب بانک سپه – شرکت آنیل سیستم ارس

 

شماره تماس: 04142022226